Nareszcie możesz samodzielnie pozyskiwać klientów z Facebook szybko, sprawnie i skutecznie!

Nieważne, czy szukasz ich do gabinetu dentystycznego, sklepu internetowego, na swoje szkolenie czy rekrutujesz pracowników.


Gdybyś miał więcej klientów, sprzedaż Twoich produktów i usług byłaby większa. Prosta zależność: większa klientów – większa sprzedaż.

Zastanawiasz się jak pozyskać klientów? Może przez stronę lądowania? Tylko jak ją zrobić dobrze? Jak zaprojektować cały system? Może zlecić komuś? Znów koszty i trzeba trafić na dobrą osobę. Może kupić jakieś narzędzie?

Jest rozwiązanie

Ogromne ilości klientów trafiają prosto do Twojego autorespondera czy CRM! Automatycznie, dynamicznie i to bez żadnych stron lądowania, inwestowania w narzędzia i ludzi do ich budowania…

UWAGA! Najlepsze! Nowy typ reklamy Facebook jest tak genialny, że Facebook sam wprowadza dane za użytkownika!


Tak, wpisuje wszystko za niego! Po to, abyś szybciej mógł je dostać i spieniężyć! Telefony, e-maile, daty urodzin, zdefiniowane przez Ciebie pola… Wszystko wędruje bezpośrednio do Twojego systemu, który automatycznie sprzedaje i realizuje cele! W końcu Ty i Twoja rodzina śpicie spokojnie.

PrzedstawiamyIntegruje Twoje konto Facebook i autorespondery lub CRM. Bez marnowania czasu na pobieranie plików CSV. Bez marnowania czasu na ich przesyłanie na autoresponder. LeadPRO robi to wszystko za Ciebie bez przerwy, wypłaty czy narzekania. W czasie rzeczywistym!

Niczego nie musisz pobierać ani instalować. Używasz za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej w systemie Windows, Mac, Linux, a także tabletów czy urządzeń mobilnych!

Dzięki LeadPRO!

Przestajesz marnować czas na żmudne czynności

Płacisz za leady ułamek tego, co do tej pory. Niekontrolowany wzrost ROI oraz list adresowych

Zwiększysz zysk przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności!

Czy ciągle pozyskujesz klientów w stary, nieskuteczny sposób?

Niedawno Facebook zaprezentował swoją niesamowitą technologię generowania leadów z reklam. I teraz to właśnie TY możesz wyprzedzić konkurencję i awansować do ekstraklasy w szybkości budowania list leadów czy e-maili!

LeadPRO to łatwy w obsłudze system do automatycznego budowania list e-mailowych na Facebooku za pośrednictwem reklam. Dzięki LeadPRO nie musisz już być znawcą reklamy na Facebooku. Przestaniesz wynajmować ekspertów i specjalistów. Pieniądze zostają u Ciebie!

Od dziś nie musisz nawet tworzyć landing page’y czy stron przechwytujących, a nawet korzystać z programów do ich tworzenia. LeadPRO wystarczy. Teraz praktycznie każda firma może wykorzystać facebookowe reklamy na maksa! Bez doświadczenia technicznego lub specjalnej wiedzy.

Geolokalizacja, zawód, zainteresowania, telefon oraz wiele innych rzeczy – te dane Facebook pozyskuje i wprowadza za Ciebie. Tymczasem na normalnym landing page’u zapytasz tylko o imię i e-mail. Tak wiele precyzyjnych informacji pozwala na segmentację Twoich list w sposób, o którym nawet nie mogłeś marzyć! Do tego umożliwia lepsze targetowanie subskrybentów przyszłych maili. Według badań segmentacja może podnieść liczbę kliknięć oraz otwarć o prawie 40%, przy jednoczesnym zmniejszeniu wypisów i zwiększeniu dostarczalności Twoich maili nawet o 28%.

Odkąd użytkownicy mogą zapisać się do Twojej listy za pomocą dwóch szybkich dotknięć, konwersje są znacznie wyższe niż w standardowych formularzach opt-in. A to oznacza tylko większą sprzedaż i większe zyski!

Pozyskiwanie e-maili w stary sposób staje się coraz bardziej nieefektywne.. Szczególnie, jeśli chodzi o użytkowników urządzeń mobilnych!

Badania pokazują, że użytkownicy mobilni chętnie klikają w reklamy, ale sprawia im problem wprowadzanie danych.

Niestety, większość osób desperacko próbuje budować listy w stary sposób. Ciągle budując strony lądowania, dając coraz więcej treści. Męczą się z ich optymalizacją, testują, zastanawiając się, gdzie tkwi ten cholerny błąd, że ciągle dramatycznie mało osób się zapisuje.

A nie oszukujmy się, stały dopływ klientów to życiodajny tlen dla Twojej firmy. Jego brak oznacza dla niej powolną śmierć. Nie popełnij tego krytycznego błędu…

Inny fakt:

Facebook już od dawna jest portalem, z którym trzeba się liczyć. Jego ruch to bagatela 20% całego ruchu w sieci (Alexa, 2015). Tylko ta jedna strona obecnie kontroluje ponad 1/5 światowego ruchu internetowego! A najnowsze badania pokazują, że ponad 60% połączeń z Internetem obecnie odbywa się na urządzeniach mobilnych.

To sprawia, że pozyskiwanie leadów od użytkowników urządzeń mobilnych jest kluczowe do przetrwania Twojej firmy w obecnych czasach. A stanie się jeszcze ważniejsze w niedalekiej przyszłości.

LeadPRO pomoże Ci wykorzystać mobilny ruch z Facebooka z bezwzględną łatwością! Jeśli nie wykorzystujesz ruchu mobilnego na FB, tracisz ogromną okazję! Unikasz 60% swoich potencjalnych klientów! Skąd te dane?

844 000 000 (milionów) aktywnych użytkowników telefonów komórkowych na świecie, do których możesz dotrzeć co miesiąc!

Do ponad 655 000 000 (milionów) użytkowników (około 44% wszystkich użytkowników Facebooka na całym świecie) dotrzesz tylko mobilnie, bo w ogóle nie korzystają z komputerów!

2 dotknięcia ekranu (lub kliknięcia myszką) reklam „Pozyskiwanie Kontaktów” dostarczają Ci wstępnie wypełnionych danych użytkownika. W zaledwie dwóch tapnięciach(lub kliknięciach myszką) użytkownika Ty otrzymujesz potrzebne informacje! Najlepsze jest to, że ta osoba nie opuszcza Facebooka! Nie musisz kierować jej nigdzie dalej, aby pozyskać jej dane! Nie wydłużasz drogi od reklamy do konwersji, nie rozpraszasz użytkownika, nie odrywasz go od Facebooka, nie zniechęcasz przekierowaniem na stronę, której nie zna… Jesteś bliżej klienta, niż kiedykolwiek, a jednocześnie nie narzucasz się. To zmiana reguł gry – albo się dostosujesz, albo będziesz się zadowalał resztkami zostawianymi przez osoby stosujące tę metodę.

Podsumowując

Połowa użytkowników Facebooka (a będzie ich przybywać) używa tylko urządzeń mobilnych i masz tylko jedną szansę, by zdobyć ich dane. Jeśli robisz to w tradycyjny sposób, marnujesz ogromny potencjał.

Dla wygranych powstały reklamy Pozyskiwanie Kontaktów.

Ta potężna nowa funkcja reklamy Facebooka wpisuje dane za użytkownika, gdy klika w Twoją reklamę. Po zaledwie w dwóch dotknięciach ekranu (lub kliknięciach myszką) wybrane dane są przechwytywane dla Ciebie.

LeadPRO zabiera Twój biznes do następnego poziomu,Niezależnie w jakiej branży czy niszy działasz.

To takie proste… zobacz.

Badania pokazują, że kierowanie użytkownika poza Facebooka znacznie zmniejsza współczynnik konwersji (zapisów). A własnie to robisz, gdy kierujesz ruch na stronę przechwytującą (landing page).Jest to szczególnie ważne dla użytkowników mobilnych na wolnych łączach. Im dłużej strona docelowa się ładuje, tym mniejsze szanse na konwersję. Amerykańscy badacze dowiedli, że TYLKO JEDNA sekunda opóźnienia w ładowaniu strony może zmniejszyć konwersję nawet o 7%!

Ulepsz swój marketing i skorzystaj z najnowszych sposobów lub po prostu kontynuuj to, co robisz i patrz, jak twoje przychody się kurczą.

Bez LeadPRO masz "mały" problem...

Reklamy „Pozyskiwanie Kontaktów” to prosta i łatwa droga do danych użytkowników. Jednak, pomimo tej niesamowitej możliwości jaką daje Facebook, jest pewien “mały” problem… Dane Twoich klientów z Facebook są przekazywane do Ciebie za pośrednictwem pliku .csv, który musisz ręcznie pobierać za pomocą menedżera reklam. Następnie musisz ręcznie wysłać dane subskrybentów na autoresponder, aby uzyskać nowe leady na swojej liście.

Tak to wygląda

Wchodzisz na swój fan page, otwierasz odpowiednią zakładkę, wybierasz odpowiedni formularz i ściągasz plik .csv.

Otwierasz Excela, przygotowujesz plik do formatu, który przyjmuje Twój autoresponder.

Wgrywasz listę!

Cały proces może trwać od 20 minut nawet do godziny i jest zależny od kilku czynników.

Powinieneś powtarzać to przynajmniej raz dziennie, jeśli chcesz włączyć reklamy „Pozyskiwanie Kontaktów” na dłużej niż jeden dzień.

Proces ten musi być wykonany dla każdej listy oddzielnie. Zwykle uruchamiamy więcej niż jedną kampanię, więc czas poświęcony na ręczne przekazywanie kontaktów zwiększa się drastycznie.

Możesz jednak zrobić to szybko i sprawnie. Po prostu automatycznie!

Użytkownik Facebooka widzi Twoją reklamę. Jest zainteresowany, klika ją.

Chce skorzystać z Twojej oferty lub dowiedzieć się więcej. Klika jeszcze raz, zostawiając Ci swoje dane.

To wszystko. Jego dane już są u Ciebie. Kompletne i posegmentowane.

Trwa to… cały czas, ale Ciebie ten czas nie dotyczy, bo nie bierzesz w tym żadnego udziału. Wszystko dzieje się stale i automatycznie. Nie musisz poświęcać temu uwagi. Możesz skupić się na innych, ciekawszych aspektach swojego biznesu lub po prostu odetchnąć.

LeadPRO przekazuje do Twojego autorespondera informacje niezwłocznie po zapisie leadu. Nie ma żadnych opóźnień spowodowanych ręcznym importem pliku .csv.

Dlaczego jest to takie ważne? Chodzi tu nie tylko o Twój czas, choć sam wiesz najlepiej, jak jest cenny. Odbiorca reklamy chce odpowiedzi czy materiałów natychmiast. Im wcześniej, tym lepiej. Według magazynu Harvard Business:

„…firmy, które próbowały skontaktować się z potencjalnym klientem w ciągu godziny od otrzymania zapytania, miały prawie siedem razy większą szansę na pozyskanie klienta”.

Twoja szybka odpowiedź ma ogromy wpływ na subskrybenta. Dopóki nie skorzystasz z LeadPRO, Twoi subskrybenci po prostu nie dostaną odpowiedzi na czas! A to fatalnie wpływa na konwersję.

Jeśli chodzi o marketing na Facebooku, LeadPRO stawia Cię w czołówce!

Czy widzisz teraz możliwości, które są w zasięgu ręki poprzez połączenie mocy Facebooka i LeadPRO? Najnowsza technologia reklamy Facebooka może zarabiać dla Ciebie i Twojej firmy już teraz!

Poprzez swoje połączenie autorespondera i Facebook’owych reklam pozyskiwania kontaktów poprzez LeadPRO można zwiększyć listę adresową przy jednoczesnym obniżeniu kosztów!

LeadPRO ma prosty interfejs do zarządzania całą synchronizacją między autoresponderami (współpracuje z praktycznie wszystkich największych dostawców usług typu autoresponder i CRM) oraz facebookowymi reklamami „Pozyskiwanie Kontaków” z najwyższą dokładnością. A to robi gigantyczną różnicę i przewagę konkurencyjną.

Dla kogo to jest?

Jeśli dopiero zaczynasz w marketingu internetowym...

LeadPRO pomaga Ci uzyskać jak najwięcej z kampanii reklamowych na Facebooku. Maksymalizuje ruch mobilny. Pomaga Ci zbudować solidną listę e-mailową przy możliwie najniższych kosztach. W bonusach zobaczysz jak drastycznie ciąć koszty prowadzenia kampanii. W kolejnym pokażę Ci, jak pozyskiwać leady za darmo i w końcu wykorzystać Twój fan page do pozyskiwania emaili.

Jeśli masz już doświadczenie w marketingu internetowym..

Może irytują Cię już malejące przychody, słabe współczynniki klikalności i otwarć. Z LeadPRO pozyskujesz więcej subskrybentów po niższych kosztach. Budujesz swoje listy znacznie szybciej niż w przypadku innych metod. I najlepsze! W niesamowitych materiałach bonusowych zobacz, jak pozyskiwać leady w cenie paczki zapałek, a nawet za darmo!

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy….

Zyskujesz więcej potencjalnych klientów i klientów taniej niż w przypadku standardowych reklam na Facebooku czy AdWords. Uruchom promocję on-line, promuj nadchodzące wydarzenia. Pozyskujesz coraz więcej potencjalnych klientów, co przekłada się na większą wartość firmy i sprzedaży!

LeadPRO spełnia rygorystyczne normy i wymogi bezpieczeństwa Facebooka. Dzięki temu mogliśmy uzyskać dostęp do API dla platformy reklamowej. To stawia LeadPRO w grupie niewielu wybranych firm, które otrzymały dostęp do Facebook API dla swojej aplikacji.

Do czego możesz używać?

Budowa list mailowych!

Pozyskiwanie klientów do biznesów online.

Pozyskiwanie klientów do biznesów offline(np. kredyty, salony dentystyczne)

Pozyskiwanie wypełnionych ankiety

Pozsykiwanie klientów na konkursy

Pozyskiwanie klientów na webinary

Chcemy Ci coś jeszcze obiecać:

LeadPRO jest w ciągłym rozwoju. Czujemy się zobowiązani do dalszego wspierania i doskonalenia go, abyś nadążał za zmianami Facebooka i nadchodzącymi trendami oraz innowacjami. Czujemy się także zobowiązani do maksymalnego zwrotu Twojej inwestycji w to narzędzie. Pamiętaj, że zależy nam bardzo na Twoich opiniach, ponieważ to dzięki nim możemy rozwijać LeadPRO!

LeadPRO odpowiada np. za takie wyniki:61 klientów, każdy po 0,24zł. Możesz pozyskiwać tyle samo lub nawet więcej w ciągu 15 minut.

Dodatkowo… zrobisz to wszystko BEZ ogromu pracy…

Bez żadnych stron lądowania…

Bez żadnych dodatkowych szkoleń...

Wszystko masz w LeadPRO (wiedza + narzędzia)...

Więc, jeśli chcesz więcej klientów...

Lub zdajesz sobie sprawę, że Twoje reklamy nie pozyskują tylu klientów co mogą...


Jeśli reklama na Facebook jest dla Ciebie kluczowa…
albo chciałbyś żeby była…

Dołącz do wyzwania pozyskiwania klientów i przez najbliższe 21 dni pozyskujmy klientów wspólnie!

Dołącz do ponad 500 firm korzystających z naszej aplikacji.